Šití na overlocku

Podrobnosti

  • 8.4.2020
  • 16:00

Už ovládáš základní šicí stroj s rovným stehem, ale láká Tě rozšířit si svůj šicí koutek o dalšího skvělého pomocníka – overlock? Chtěla by ses naučit šít z pohodlných a praktických úpletů? Líbí se Ti krásně ořezané a začištěné švy z overlocku, které využiješ na pružných, ale i nepružných látkách?
Tak právě pro Tebe tu máme workshop šití na overlocku, kde se naučíš tento stroj ovládat. Dále se dozvíš, jaká jsou pravidla stříhání a šití úpletů.
Zkusíme si ušít nějaký zajímavý hezký kousek oblečení – tričko, mikina, šaty, sukně, tepláky apod.
Vše potřebné k šití budeš mít na dílně k dispozici – stroje, pomůcky i látky.

Termín: 8. 4. 2020 16:00 – 19:00
Minimální počet účastníků : 2
Cena: 800Kč/os

Preferujeme bezhotovostní platbu na základě vystavení faktury, kterou zašleme emailem podle časových možností v nejbližším možném termínu. Ve výjimečných případech lze platit i na místě.

Podmínky rezervace!!!
Workshop je nutné mít zaplacen minimálně 3 dny před uskutečněním (pokud není domluveno jinak). Pokud není tato podmínka splněna, může dojít ke zrušení rezervace a toto uvolněné místo bude nabídnuto dalším.
Storno rezervace ze strany rezervujícího v době delší než 3 dny (včetně) před uskutečněním workshopu není účtován storno poplatek. Při stornování rezervace v době kratší je účtován poplatek ve výši 10% ceny workshopu.
Rezervací na workshop rezervující souhlasí s výše popsanými podmínkami a také se Všeobecnými podmínkami pro užívání Fajne dilny, které jsou zveřejněny na webu www.fajnadilna.cz .

Nutná registrace viz tlačítko “Registrovat” výše.