Máš chuť se podělit o své nápady a dovednosti? Chceš být součástí FAJNÉHO týmu a baví tě práce v komunitě? Tak se přidej k nám. Stále hledáme další mistry dílen a také lektory workshopů pro FAJNOU DÍLNU.

Máš skvělé nápady, které sdílíš se světem a chceš vést vlastní workshop ve FAJNE DÍLNĚ?

Máš jasnou představu o svém vlastním workshopu, o jeho náplni a kdo by měli být jeho účastníci? Pak jsi ten pravý koho hledáme. Podívej se na tento jednoduchý formulář (nebo si ho rovnou stáhni a vyplň), který ti pomůže odpovědět na všechny otázky ohledně tvého workshopu. Workshop jako takový,  si kompletně organizuješ ty a spolupráce s FD probíhá na základě objednávky nebo smlouvy o dílo. My ti pomůžeme s marketingem, rezervačním systémem a především nabídneme veškeré prostorové a technické vybavení, které pro uskutečnění workshopu potřebuješ. Vyplněný formulář nám pošli na info@fajnadilna.cz a ideálně připoj i nějaké to své „řemeslné CV“ ať víme jestli jsi od fochu. Pak si domluvíme společnou schůzku a probereme detailně podmínky spolupráce.

Chceš s námi spolupracovat jako mistr FAJNE DÍLNY?

Oproti workshopům je mistr dílny vlastně zaměstnanec FD, který s námi spolupracuje na dohodu o provedení práce. Hlavním úkolem mistra je zajištění provozu dané dílny během otevírací doby FD pro veřejnost (Hobby), tj. především v odpoledních hodinách. Mistr dílny má na starosti výdej/příjem vybavení, prodej materiálu členům a také zajišťuje úvodní bezpečností školení a proškolení  obsluhy strojů. Tím, že je mistr svého řemesla pomáhá také méně zkušeným členům sem tam nějakou odbornou radou. Mezitím si však může mistr naplno využívat veškeré vybavení dílny a dělat si na svém projektu. Pro bližší podmínky spolupráce jako mistr, nás prosím kontaktuj na info@fajnadilna.cz. Budeme rádi, když nám třeba dopředu pošleš i své „řemeslné CV“ ať víme co už máš zrobené.