Přijď se podívat

Po telefonické domluvě se můžeš přijít podívat, jak to ve FD funguje. Ukážeme ti veškeré vybavení dílen a také se dozvíš co se tady dá všechno vyrobit. Stačí si pouze rezervovat místo. Kontaktní osoba Tomáš Slabý, tel. 739 272 679.

Když se ti ve FD zalíbí, hned na místě s tebou vyřídíme členskou registraci.

Nejbližší Fajna Středa

Staň se členem Fajne Dilny

Pro práci ve FD a získání všech výhod je potřeba nejprve vyplnit a odevzdat Přihlášku ke členství ve FD. Navazují Členská smlouva FD, kterou podepisují všichni členové FD, upravuje právní vztah mezi provozovatelem (Řemeslný inkubátor Ostrava z.s.) a členem, přičemž nedílnou součástí smlouvy jsou Všeobecné podmínky FD. Podpisem Členské smlouvy FD vyjadřuje člen souhlasné stanovisko s těmito Všeobecnými podmínkami FD a povinnost se jimi řídit. Všechny osoby (členové i nečlenové), které se pohybují v prostorech FAJNE DÍLNY,  jsou pak povinny se řídit Provozním řádem FD. Na základě souhlasu se Všeobecnými podmínkami FD, podepsané Členské smlouvy FD a uhrazení ročního členského příspěvku, získávají členové roční členskou registraci do FD. Současně obdrží každý člen osobní identifikační kartu člena FD, kterou se prokazuje při vstupu do dílen. Díky členství získáváš i řadu výhod.

Členství ve FD

Zvol si tarif

Podle svých schopností, zkušeností a také potřeb tvého projektu, si zvol vhodný tarif členství. Vybírat můžeš mezi Profi nebo Hobby. Vybírat však můžeš i z nabídky tematických workshopů, odborných školení a to bez nutnosti členství.

Porovnej si tarify

Rezervuj si místo a termín

Abys měl jistotu, že zařízení a vybavení, které potřebuješ ke svému projektu bude volné, je potřeba si dopředu rezervovat místo a strojní vybavení příslušní dílny. Vytvořit si rezervaci můžeš i přes email rezervace@fajnadilna.cz, ale víš jak on-line je on-line.

Rezervace termínu

Už se bal do dílny

Skvělé! Už jsi členem FD a máš rezevaci času a vybavení!

Jakmile máš hotovu rezervaci času a potřebného strojního vybavení, můžeš se začít chystat do dílny. Tramvaje 1, 2 a 6 ti zastavují na zastávce Dolní Vítkovice Hlubina. Přijet můžeš samozřejmě i autem a zaparkovat můžeš přímo v areálu DOV.

Jak se k nám dostaneš

Proškolíme tě

Než tě naplno pustíme do dílny a ke všem strojům a hejblátkům, je potřeba absolvovat krátké úvodní školení k bezpečnosti práce. To s tebou na místě absolvují mistři dílen. Ti tě také seznámí se základní obsluhou všech strojů v dané dílně. Ve všech prostorách FAJNE DÍLNY se pak řídíš Provozním řádem, který najdeš na webu a také u vstupu do každé z dílen.

Bezpečnost především

Jdi do toho a Zrob si sám!!!

Ted už nic nebrání abys naplno rozjel svůj první řemeslný projekt ve FAJNE DÍLNĚ.

Když budeš potřebovat nějaký materiál nebo osobní ochranné pomůcky, obrať se na mistra. Ten ti prodá potřebný materiál a ochranné pomůcky. Platí se hned na místě a v hotovosti. Na možnosti platby kartou už pilně pracujeme.

Chybí ti něco?

Chybí ti něco v dílně? Víš o šikovném mistru/lektorovi, kterého bychom mohli oslovit pro spolupráci ve FAJNE DÍLNĚ?

Jsme rádi za veškeré náměty a připomínky na zlepšení. I my se teprve učíme a testujeme provoz, ale uděláme vše, proto aby FAJNA DÍLNA vyhovovala členům, co možná nejvíce. Náměty a připomínky posílej prosím na info@fajnadilna.cz

Kontaktuj nás

Hledáš inspiraci nebo máš hotovo?

Náš společný blog Zrob si sám je přesně to místo kde tyto informace najdeš a co víc, i ty zde můžeš aktivně svými nápady a řemeslnými příběhy pravidelně přispívat.

A také nezapomeň pravidelně sdílet své nápady a zkušenosti z FAJNE DÍLNY na sociálních sítích. Když budeš chtít pozvat své blízké a přátele do FAJNE DÍLNY, ukázat jim svůj projekt, stačí zavolat na 739 272 679 a vše domluvíme. I ty jsi takto začínal, vzpomínáš?