FAJNA DÍLNA nabízí i tématické řemeslné workshopy, odborná školení a tématické přednášky. Tyto akce jsou standardně přístupné veřejnosti bez nutnosti členství ve FD. Prostě si z aktuální nabídky FAJNE DÍLNY vybereš co tě zajímá a zaregistruješ se na workshop nebo na školení. V případě, že se jedná o placenou přednášku nebo workshop uhradíš poplatek na místě.

Tematické řemeslné workshopy

Jsou určeny především široké a laické veřejnosti s minimem zkušeností, ale za to s obrovskou chutí zkusit něco nového a naučit se novým dovednostem pod vedením zkušeného lektora. Workshopy však mohou směle využít i zkušení členové FD, kteří se jednoduše chtějí přiučit něco v nového v jiném oboru jejich působnosti.

Pro workshopy jsou ve FAJNE DÍLNĚ vymezeny především víkendy od 10:00 do 18:00.

Cena jednotlivých workshopů dle aktuální nabídky FAJNYCH AKCÍ je pro klienta (nečlena FD) konečná a zahrnuje standardně cenu za materiál, odborné vedení lektorem, vstupní bezpečnostní školení atd. Členové FD získávají na všechny workshopy FAJNE DÍLNY standardně slevu 10%.

Odborná školení a přednášky

FAJNA DÍLNA nabízí jak členům tak nečlenům (široké veřejnosti) nabídku odborných školení a tématických přednášek s řemeslnou ale i business nebo marketingovou tématikou, při kterých chceme spolupracovat s našimi partnery.

Odborná školení a přednášky pro veřejnost budeme ve FAJNE DÍLNĚ směřovat do pracovního týdne Po-Pá a to v čase od 17:00 do 20:00 hod.

Cena školení a odborných přednášek dle aktuální nabídky FAJNYCH AKCÍ je pro klienta (nečlena FD) konečná a zahrnuje veškeré poplatky. Členové FD získávají na všechny odborná školení a přednášky FAJNE DÍLNY standardně slevu 10%.