Pletení na prstech

Podrobnosti

  • Pátek | 13. 12. 2019
  • 17:00

Během workshopu se naučíte vytvořit pleteninu pouze prsty. Tímto způsobem můžete uplést originální šperk, teplou čelenku nebo hebounký šátek. Dělá se to rychle a udělá to s přehledem i ten, který vždycky tvrdil, že pletení a jehlice nemá rád. Je možno přijít i s dětmi.
Na konci každý účastník odejde s vlastnoručním výrobkem podle vlastního nápadu.
Doma můžete potom prsty plést dárky pro rodinu a přátele.
Je úžasné a překvapující, kolik věcí můžeme vyrobit zcela bez nářadí… tedy kromě nůžek.

Termín: 13. 12. 2019 17:00 – 20:00
Lektorka: Bara Palewiczova Sztrykowanie na Ekranie
Cena 500Kč
minimální počet účastníků: 4

Preferujeme bezhotovostní platbu na základě vystavení faktury, kterou zašleme emailem podle časových možností v nejbližším možném termínu. Ve vyjímečných případech lze platit i na místě.

Podmínky rezervace!!!
Workshop je nutné mít zaplacen minimálně 3 dny před uskutečněním (pokud není domluveno jinak). Pokud není tato podmínka splněna, může dojít ke zrušení rezervace a toto uvolněné místo bude nabídnuto dalším.
Storno rezervace ze strany rezervujícícho v době delší než 3 dny (včetně) před uskutečněním workshopu není účtován storno poplatek. Při stornování rezervace v době kratší je účtován poplatek ve výši 10% ceny workshopu.
Rezervací na workshop rezervující souhlasí s výše popsanými podmínkami a také se Všeobecnými podmínkami pro užívání Fajne dilny, které jsou zveřejněny na webu www.fajnadilna.cz .

Nutná rezervace viz tlačítko „Registrovat“ výše