Designová taška

Podrobnosti

  • Sobota | 12. 9. 2020
  • 15:00

Přijď na workshop, kde si pomaluješ nebo potiskneš látkovou tašku – zkrátka vytvoříš si vlastní jedinečný originál, se kterým všude zazáříš! V dnešní době, kdy se přestávají nosit igelitové tašky, tak každý, kdo chce být IN a myslet EKO, musí mít textilní nákupku s vlastní značkou nebo malůvkou. A právě s takovou Fajnou taškou budeš odcházet z našeho workshopu.

Workshop je určen pro ty, kteří se chtějí pobavit, vyzkoušet si něco nového a odnést si praktickou věc. (Veškerý materiál k tvorbě dostaneš u nás.) Kurz je určen pro dospělé nebo pro děti od 10 let.

Max. počet účastníků: 6, minimální počet 3.

Cena : 500,-

Termín : sobota 12.9. 2020, 15:00 – 7:00 hod.

Podmínky pro kurzy.
Workshop je nutné mít zaplacen minimálně 3 dny před uskutečněním (pokud není domluveno jinak například platba na místě v hotovosti, hrazení z programu benefit plus apod). Pokud není tato podmínka splněna, může dojít ke zrušení Vaší objednávky a toto uvolněné místo bude nabídnuto dalším zájemcům.
Koupí poukazu na workshop kupující souhlasí s výše popsanými podmínkami a také se Všeobecnými podmínkami pro užívání Fajne dilny, které jsou zveřejněny na webu www.fajnadilna.cz.

Nutná registrace viz tlačítko “REGISTROVAT” výše