Drátkování pro začátečníky

Podrobnosti

  • Čtvrtek | 23. 4. 2020
  • 16:30

Na workshopu se seznámíte se zajímavou technikou drátkování. Ta není náročná, stačí trochu cviku a trpělivosti. Kurz je určen pro začátečníky. V ceně je zahrnut veškerý materiál a nářadí. Vhodné i pro děti od 10let

Termín:
23. 4. 2020 16:30 – 18:30

Lektor:
Gita Dudová

Cena: 375Kč/os

Maximální počet účastníků v kurzu: 10 osob
Minimální počet účastníků pro otevření kurzu: 5 osob

Preferujeme bezhotovostní platbu na základě vystavení faktury, kterou zašleme emailem podle časových možností v nejbližším možném termínu. Ve výjimečných případech lze platit i na místě.

Podmínky rezervace!!!
Workshop je nutné mít zaplacen minimálně 3 dny před uskutečněním (pokud není domluveno jinak). Pokud není tato podmínka splněna, může dojít ke zrušení rezervace a toto uvolněné místo bude nabídnuto dalším.
Storno rezervace ze strany rezervujícího v době delší než 3 dny (včetně) před uskutečněním workshopu není účtován storno poplatek. Při stornování rezervace v době kratší je účtován poplatek ve výši 10% ceny workshopu.
Rezervací na workshop rezervující souhlasí s výše popsanými podmínkami a také se Všeobecnými podmínkami pro užívání Fajne dilny, které jsou zveřejněny na webu www.fajnadilna.cz .

Nutná registrace viz tlačítko „Registrovat“ výše