Intenzivní kurz šití individuální aneb mnoho zlomených jehel

Podrobnosti

  • Středa | 7. 9. 2022
  • 14:00

Kurz je určen začátečníkům i pokročilým. S lektorkou se budeš věnovat přesně tomu, co si sama určíš – může to být úplný úvod do šití s možností přinést si svůj vlastní šicí stroj, pokročilá práce se střihy, šití složitějšího oděvu nebo šití na overlocku či coverlocku atd. Zkrátka opravdu podle Tvého přání!

Kurz je určen jen pro Tebe, o čas se s nikým dělit nebudeš, takže to bude intenzivní a určitě inspirativní. Je možné se domluvit na individuální čas a termín.

Lektorka: Zuzana Foltová

Rozsah : 5 hodin dle domluvy

Cena : 2490,-

Preferujeme bezhotovostní platbu na základě vystavení faktury, kterou zašleme emailem podle časových možností v nejbližším možném termínu. Ve výjimečných případech lze platit i na místě.

Podmínky rezervace!!!
Workshop je nutné mít zaplacen minimálně 3 dny před uskutečněním (pokud není domluveno jinak). Pokud není tato podmínka splněna, může dojít ke zrušení rezervace a toto uvolněné místo bude nabídnuto dalším.
Storno rezervace ze strany rezervujícího v době delší než 3 dny (včetně) před uskutečněním workshopu není účtován storno poplatek. Při stornování rezervace v době kratší je účtován poplatek ve výši 10% ceny workshopu.
Rezervací na workshop rezervující souhlasí s výše popsanými podmínkami a také se Všeobecnými podmínkami pro užívání Fajne dilny, které jsou zveřejněny na webu www.fajnadilna.cz .

Nutná registrace viz tlačítko “Registrovat” výše