TVOŘÍME Z RUKY – keramika

Podrobnosti

  • Čtvrtek | 29. 4. 2021
  • 16:30

 

Baví tě práce s keramickou hlínou a chceš se naučit něco nového? Přijď do Fajne dilny a naučíš se nové postupy a triky a načerpáš skvělé nápady. Rozvineš svojí tvořivost a odneseš si domů krásné dekorace dle tvého návrhu. Zároveň se seznámíš s glazurami a dalšími způsoby zdobení a opracování keramiky. Do ceny je zahrnut 1. výpal bez glazury.

( Pro zájemce je posléze možné uspořádat pokračování kurzu, kde bychom si vypálený výrobek naglazovali. Tento navazující kurz by se účtoval zvlášť. )

 

Lektor: Gita Dudová

Cena: 450 Kč/os

Maximální počet účastníků: 5 osoby

Podmínkou otevření kurzu jsou minimálně 2 přihlášení účastníci.

Preferujeme bezhotovostní platbu na základě vystavení faktury, kterou zašleme emailem. Ve výjimečných případech lze platit i na místě.

 

Podmínky rezervace!!!

Workshop je nutné mít zaplacen minimálně 3 dny před uskutečněním (pokud není domluveno jinak). Pokud není tato podmínka splněna, může dojít ke zrušení rezervace a toto uvolněné místo bude nabídnuto dalším.

Storno rezervace ze strany rezervujícího v době delší než 3 dny (včetně) před uskutečněním workshopu není účtován storno poplatek. Při stornování rezervace v době kratší je účtován poplatek ve výši 10% ceny workshopu.

Rezervací na workshop rezervující souhlasí s výše popsanými podmínkami a také se Všeobecnými podmínkami pro užívání Fajne dilny, které jsou zveřejněny na webu www.fajnadilna.cz .

Nutná registrace viz. tlačítko „Registrovat“ výše