Knihařský workshop – harmonikové fotoalbum

Podrobnosti

  • Neděle | 12. 12. 2021
  • 14:00

I v dnešní digitalizované době se stále sluší čas od času si nějaké fotky vyvolat a mít je pěkně ve fotoalbu připravené někde v knihovničce k prohlížení. Také jako milý dárek může takové album, prázdné nebo plné, dobře posloužit. Způsobů jak si ho vyrobit je mnoho. Vybrala jsem pro tento kurz zábavné roztahovací album na tkalounech, využívající harmonikového hřbetu. Kurz je pro mírně pokročilé nebo šikovné začátečníky, kteří už někdy skládali vlaštovku a přišívali knoflík.

min. počet: 2 osoby
max. počet: 4 osoby
cena: 700 Kč
doba trvání: 4 hodiny

Lektor: Anna Ovsíková

Preferujeme bezhotovostní platbu na základě vystavení faktury, kterou zašleme emailem podle časových možností v nejbližším možném termínu. Ve výjimečných případech lze platit i na místě.

Podmínky rezervace!!!
Workshop je nutné mít zaplacen minimálně 3 dny před uskutečněním (pokud není domluveno jinak). Pokud není tato podmínka splněna, může dojít ke zrušení rezervace a toto uvolněné místo bude nabídnuto dalším.
Storno rezervace ze strany rezervujícího v době delší než 3 dny (včetně) před uskutečněním workshopu není účtován storno poplatek. Při stornování rezervace v době kratší je účtován poplatek ve výši 10% ceny workshopu.
Rezervací na workshop rezervující souhlasí s výše popsanými podmínkami a také se Všeobecnými podmínkami pro užívání Fajne dilny, které jsou zveřejněny na webu www.fajnadilna.cz .

Nutná registrace viz tlačítko “REGISTROVAT” výše