Kurz na výrobu Fajne lampy 1 denní

Podrobnosti

  • Neděle | 29. 10. 2023
  • 14:00

Jedná se o jednodenní kurz kdy na konci kurzu si odnesete nejenom krásnou, ale i funkční Fajnou lampičku z jasanu. Začátek od 14.hodiny (sraz na dílně od 13:45)

Samotný kurz bude trvat cca 4-6 hodin podle počtu přihlášených účastníků.

Na workshopu se seznámíte s vybavením truhlářské dílny, naučíte se obsluhovat stacionární i elektrické ruční nářadí. Vyzkoušíte si práci se dřevem i plexisklem. V rámci kurzu si můžeme popovídat o použitém epoxidu, jak se zpracovává, jaké druhy jsou a hlavně nejčastější chyby při zpracování epoxidové pryskyřice. Dozvíte se jak zapojit LED pásky, dotykový stmívač, zdroj malého napětí a celkově celé oživení dané lampičky. K lampičce patří i opletený retro kabel. Na místě si vyberete ze spousty druhů různě barevných kabelů. Pro zájemce je možnost volitelného příslušenství viz. informace níže.

Maximální počet účastníků kurzu: 3 osoby
Minimální počet účastníků pro otevření  kurzu: 1 osoba

Kurz je možné hradit z programu Benefit plus.

Chtěli byste raději Dárkový poukaz? Dárkové poukazy naleznete na tomto odkazu.

Rozměr lampičky cca 12x12x14,5-16cm ŠxHxV

Volitelné příslušenství: – (platba na místě pomocí QR kódu – nemusíte si brát hotovost)

Integrovaná USB nabíječka – stačí připojit Váš kabel a můžete si nabít svůj mobil – modul 400,- CZK

RF – WIFI modul – ovládejte svou lampičku pomocí dálkového ovladače, aplikace v mobilu nebo pomocí hlasových asistentů. Jako bonus je možnost barevně si ladit osvětlení lampičky. – Tento balíček je za 1200,- CZK

Máte zájem o individuální kurz? Chcete abych se věnoval pouze Vám? Prosím zašlete poptávku na info@lukashwoodesign.cz 

Zde jsou podrobnosti kde daný kurz probíhá.

Podmínky pro kurzy.
Workshop je nutné mít zaplacen před uskutečněním kurzu(pokud není domluveno jinak například platba na místě v hotovosti, hrazení z programu benefit plus apod). Pokud není tato podmínka splněna, může dojít ke zrušení Vaší objednávky a toto uvolněné místo bude nabídnuto dalším zájemcům.
Koupí poukazu na workshop kupující souhlasí s výše popsanými podmínkami a také se Všeobecnými podmínkami pro užívání Fajne dilny, které jsou zveřejněny na webu www.fajnadilna.cz .

Kurzy jsou vyhlašované průběžně. Sledovat je můžete na FCB stránce. Staňte se mým fanouškem.