Kurz na výrobu Magnetické lišty na nože 1 denní

Podrobnosti

  • Sobota | 17. 2. 2024
  • 10:00

Jedná se o jednodenní kurz kdy na konci kurzu si odnesete nejenom krásnou, ale i funkční dřevěnou magnetickou lištu z Ořechu nebo Jasanu

Rozměr lišty cca 60×12-17x 2-2,5cm (délka x výška x síla desky)

Magnetická lišta je určená pro 8 nožů.

Maximální počet účastníků: 4 osoby
Minimální počet účastníků pro otevření kurzu: 1 osoba

V rámci kurzu Vás čeká výroba polotovaru lišty – cca 3-4 hodiny podle počtu účastníků. Začátek od 10:00 hodiny (sraz na dílně od 9:45)
Na začátku proběhne bezpečnostní instruktáž a seznámení se stroji. Zkusíte práci se stacionárními i ručními stroji. Jako je hoblovka s protahem, formátovací/pokosová pila, úhlová, excentrická a dvouválcová bruska. Dále si vyzkoušíte práci na stojanové vrtačce, uložení silných neodymových magnetů a práci s horní frézkou. Do lišty si ještě zafrézujete bajonetové závěsy, ty slouží k uchycení hotové lišty na zeď. Lištu naolejujeme olejem z Ostropestřce mariánského. Olej vytáhne přirozenou kresbu a barvu dřeva.

Na každém bude jaký tvar dá své liště, jestli chce mít lištu rovnou nebo si nechá přiznané přírodní okraje.

Lištu si vyrobíme z našeho českého ořechu, pro zájemce, kteří by chtěli světlejší variantu budu mít připravené i jasanové dřevo.

Chtěli byste raději Dárkový poukaz? Dárkové poukazy naleznete na tomto odkazu.

Více informací naleznete na webu Dřevomásmysl.

Kurz je možné hradit z programu Benefit plus

Podmínky pro kurzy.
Workshop je nutné mít zaplacen před uskutečněním kurzu (pokud není domluveno jinak například platba na místě v hotovosti, hrazení z programu benefit plus apod). Pokud není tato podmínka splněna, může dojít ke zrušení Vaší objednávky a toto uvolněné místo bude nabídnuto dalším zájemcům.
Koupí poukazu na workshop kupující souhlasí s výše popsanými podmínkami a také se Všeobecnými podmínkami pro užívání Fajne dilny, které jsou zveřejněny na webu www.fajnadilna.cz .