Kurz na výrobu servírovacího prkénka s epoxidem

Podrobnosti

  • Neděle | 4. 6. 2023
  • 17:00

Jedná se o několikadenní kurz kdy na konci kurzu si odnesete nejenom krásné, ale i funkční servírovací prkénko z epoxidu. 

Rozměr prkénka cca 60 x 30 x 2,5cm

První setkání: Výroba formy a první zalití – cca 2-4 hodiny podle počtu účastníků. Začátek od 15.hodiny (sraz na dílně od 14:45)

Na začátku proběhne bezpečnostní instruktáž a seznámení se stroji. Nezapomeňte si vzít pracovní oblečení. Budeme pracovat s tmely i epoxidem. V průběhu kurzu si budeme povídat o epoxidech jejich nástrahách co se může pokazit a jak se tomu ideálně vyvarovat. Proč používám dražší epoxid když jiný je třeba za polovinu ceny.

Jedná se o úvod pro ty kteří si chtějí vyzkoušet a vychytat nástrahy a práci s epoxidem – je to ideální příprava pro větší projekty (konferenční stoly, jídelní stoly apod.) Na Youtubu to vypadá pěkně a jednoduše, ale praxe je mnohdy jiná.

Vyrobit si můžete různé vzhledy prkének. Například Průhledné s kávovými zrnky – pokud budete chtít zalít něco jiného nebráním se abyste si donesli vlastní materiál  (nábojnice, ozubené kolečka ….) prosím zavolejte mi na tel.: 602 534 153 – prokonzultujeme možnosti.

Další z možných vzhledů výrobku bude stvořen pomocí barevných prášků. Na výběr bude z celé barevné škály. Na místě si vyberete svůj odstín.

Další setkání: Podle potřeby se domluvíme na dalším setkání, jelikož si můžete vybrat z několika druhů prkének kdy každé z nich má jiný postup výroby.

Maximální počet účastníků  kurzu: 4 osoby
Minimální počet účastníků pro otevření kurzu: 1 osoba

Kurzy jsou vyhlašované průběžně. Sledovat je můžete na FCB stránce. Staňte se mým fanouškem.

Chtěli byste raději Dárkový poukaz? Dárkové poukazy naleznete na tomto odkazu.

Více informací naleznete na webu Dřevomásmysl.

Kurz je možné hradit z programu Benefit plus

Podmínky pro kurzy.
Workshop je nutné mít zaplacen před uskutečněním kurzu (pokud není domluveno jinak například platba na místě v hotovosti, hrazení z programu benefit plus apod). Pokud není tato podmínka splněna, může dojít ke zrušení Vaší objednávky a toto uvolněné místo bude nabídnuto dalším zájemcům.
Koupí poukazu na workshop kupující souhlasí s výše popsanými podmínkami a také se Všeobecnými podmínkami pro užívání Fajne dilny, které jsou zveřejněny na webu www.fajnadilna.cz .