Kurz na výrobu servírovacího prkénka s epoxidem

Podrobnosti

  • Sobota | 7. 8. 2021
  • 15:00

Jedná se o několikadenní kurz kdy na konci kurzu si odnesete nejenom krásné, ale i funkční servírovací prkénko z epoxidu.


Rozměr prkénka cca 60 x 30 x 2,5cm

Termín: 7. srpna + další dny se domluvíme na místě

První setkání: Výroba formy a první zalití – cca 2-4 hodiny podle počtu účastníků. Začátek v Sobotu od 15.hodiny (sraz na dílně od 14:45)

Na začátku proběhne bezpečnostní instruktáž a seznámení se stroji. Nezapomeňte si vzít pracovní oblečení. Budeme pracovat s tmely i epoxidem. V průběhu kurzu si budeme povídat o epoxidech jejich nástrahách co se může pokazit a jak se tomu ideálně vyvarovat. Proč používám dražší epoxid když jiný je třeba za polovinu ceny.
Jedná se o úvod pro ty kteří si chtějí vyzkoušet a vychytat nástrahy a práci s epoxidem – je to ideální příprava pro větší projekty (konferenční stoly, jídelní stoly apod.) Na Youtubu to vypadá pěkně a jednoduše, ale praxe je mnohdy jiná.
Vyrobit si můžete různé vzhledy prkének. Například průhledné s kávovými zrnky – pokud budete chtít zalít něco jiného nebráním se abyste si donesli vlastní materiál  (nábojnice, ozubené kolečka ….) prosím zavolejte mi na tel.: 602 534 153 – prokonzultujeme možnosti.
Další z možných vzhledů výrobku bude stvořen pomocí barevných prášků (pigmentů). Na výběr bude z celé barevné škály. Na místě si vyberete svůj odstín.

Další setkání: Podle potřeby se domluvíme na dalším setkání, jelikož si můžete vybrat z několika druhů prkének kdy každé z nich má jiný postup výroby.

Maximální počet účastníků  kurzu: 4 osoby
Minimální počet účastníků pro otevření kurzu: 1 osoba
Cena kurzu 5500,- CZK/os.

Kurz je možné hradit z programu Benefit plus
Podmínky pro kurzy.
Workshop je nutné mít zaplacen před uskutečněním kurzu(pokud není domluveno jinak například platba na místě v hotovosti, hrazení z programu benefit plus apod). Pokud není tato podmínka splněna, může dojít ke zrušení Vaší objednávky a toto uvolněné místo bude nabídnuto dalším zájemcům.
Koupí poukazu na workshop kupující souhlasí s výše popsanými podmínkami a také se Všeobecnými podmínkami pro užívání Fajne dilny, které jsou zveřejněny na webu www.fajnadilna.cz .

Nutná registrace viz tlačítko “Registrovat” výše