Točení na hrnčířském kruhu pro dospělé

Podrobnosti

  • Čtvrtek | 4. 5. 2023
  • 17:00

Baví tě práce s keramickou hlínou a chceš se naučit točit na kruhu? Přijď do Fajne dilny a naučíš se nové postupy a triky a načerpáš skvělé nápady. Rozvineš svojí tvořivost a odneseš si domů krásné dekorace dle tvého návrhu. Cílem tohoto kurzu je naučit se hlínu správně zpracovat, zvládnout centrování na kruhu a vytvarovat jednoduché nádoby. Zároveň se seznámíš s glazurami a dalšími způsoby zdobení a opracování keramiky. Do ceny je zahrnut 1. výpal bez glazury.

( Pro zájemce je posléze možné uspořádat pokračování kurzu, kde bychom si vypálený výrobek naglazovali. Tento navazující kurz by se účtoval zvlášť.)

 

Maximální počet účastníků : 2
Lektor: Gita Dudová

Cena 950 Kč

Preferujeme bezhotovostní platbu na základě vystavení faktury, kterou zašleme emailem podle časových možností v nejbližším možném termínu. Ve výjimečných případech lze platit i na místě.

Podmínky rezervace!!!
Workshop je nutné mít zaplacen minimálně 3 dny před uskutečněním (pokud není domluveno jinak). Pokud není tato podmínka splněna, může dojít ke zrušení rezervace a toto uvolněné místo bude nabídnuto dalším.
Storno rezervace ze strany rezervujícího v době delší než 3 dny (včetně) před uskutečněním workshopu není účtován storno poplatek. Při stornování rezervace v době kratší je účtován poplatek ve výši 10% ceny workshopu.
Rezervací na workshop rezervující souhlasí s výše popsanými podmínkami a také se Všeobecnými podmínkami pro užívání Fajne dilny, které jsou zveřejněny na webu www.fajnadilna.cz .

Nutná registrace viz tlačítko “Registrovat” výše.