OPRAVUJEME, RECYKLUJEME !!!

Podrobnosti

  • Čtvrtek | 3. 10. 2019 to Pátek | 4. 10. 2019
  • 16:00

OPRAVUJEME !!!
Máš doma oblečení nebo jiný textilní kousek, který potřebuje opravu, ale Ty si s tím sám nevíš rady?
Rozbitý zip na bundě nebo tašce, chybějící popruh nebo zlomená spona na batohu, oblečení roztržené, poškozené , příliš velké, nepadnoucí nebo cokoli podobného ?
Přijď na workshop a společně to opravíme. Neutrácej peníze za nové věci, buď sám kreativní a zručný. Šetříš tím svojí peněženku i životní prostředí 🙂

RECYKLUJEME !!!
Máš starší kus oblečení, se kterým se nemůžeš rozloučit, ale zároveň vidíš, že by to potřebovalo nový šmrnc a šťávu ? Nebo Ti doma leží zajímavý kus látky, třeba už i použitý, ale líbí se Ti tak, že bys ho znovu využil ? Přijď na workshop, kde ze starého uděláme nové! Oblečení přešijeme, upravíme, našijeme ozdobné prvky, menší kousky můžeme i obarvit, potisknou a pomalovat. Ze starších látek vyrobíme polštáře, tašky, kapsáře, obaly na knihy, prostírání, hračky pro děti atd.
I někteří světoví návrháři a prodejci se už naštěstí zabývají udržitelnou módou. Buď sám sobě svým návrhářem a vytvoř si vlastní originál. Tím, že něco zrecykluješ , si nejen uděláš radost , ale snížíš tím svou osobní spotřebu a pomůžeš tak malým krůčkem k ekologické obnově Země .

Cena bude stanovena dle náročnosti na místě
Lektor: Zuzana Foltová

Nutná rezervace viz tlačítko „Registrovat“ výše