Šití pro mírně pokročilé aneb moje druhá zlomená jehla

Podrobnosti

  • Středa | 1. 1. 1970
  • 16:00

Už jsi na šicím stroji zvládla ušít jednodušší věci, ale máš chuť se pustit do větších výzev? Chtěla by sis vytvořit náročnější kousky oblečení, zajímavé textilní dekorace do bytu nebo si vyrobit např. kabelku? Přijď a společně to zvládneme. Kurz je nabitý praktickými radami, které využiješ k tomu, abys byla později sama schopna vymýšlet a realizovat své nápady.
Vše potřebné k šití budeš mít na dílně k dispozici – stroje, pomůcky a drobná galanterie (nitě, zipy, šňůrky patentky,…). Látky jsou u nás k zakoupení také, nebo si můžete přinést vlastní.

Termín: 13. 7. 2020 16:00 – 19:00
Minimální počet účastníků : 2
Cena: 700Kč/os

Preferujeme bezhotovostní platbu na základě vystavení faktury, kterou zašleme emailem podle časových možností v nejbližším možném termínu. Ve výjimečných případech lze platit i na místě.

Podmínky rezervace!!!
Workshop je nutné mít zaplacen minimálně 3 dny před uskutečněním (pokud není domluveno jinak). Pokud není tato podmínka splněna, může dojít ke zrušení rezervace a toto uvolněné místo bude nabídnuto dalším.
Storno rezervace ze strany rezervujícího v době delší než 3 dny (včetně) před uskutečněním workshopu není účtován storno poplatek. Při stornování rezervace v době kratší je účtován poplatek ve výši 10% ceny workshopu.
Rezervací na workshop rezervující souhlasí s výše popsanými podmínkami a také se Všeobecnými podmínkami pro užívání Fajne dilny, které jsou zveřejněny na webu www.fajnadilna.cz .

Nutná registrace viz tlačítko „Registrovat“ výše