Točení na hrnčířském kruhu

Podrobnosti

  • Úterý | 20. 2. 2024
  • 15:30

Chceš se naučit ovládnout keramický kruh a umět si vytočit vlastní keramické nádoby? Máme pro Tebe kurz, kde se naučíš a dozvíš vše potřebné – jak správně hlínu zpracovat, zvládnout techniku centrování a točení na kruhu. Zároveň se seznámíš s glazurami a dalšími způsoby zdobení a opracování keramických nádob. Do ceny je zahrnut 1. výpal bez glazury.

( Pro zájemce je možné uspořádat pokračování kurzu, kde bychom si vypálený výrobek naglazovali. Tento navazující kurz by se účtoval zvlášť.)

Délka kurzu: 2 hodiny

Max. počet účastníků 2, minimálně 1

Cena : 1400,-

Lektor : Jarka Hermanová

Preferujeme bezhotovostní platbu na základě vystavení faktury, kterou zašleme emailem podle časových možností v nejbližším možném termínu. Ve výjimečných případech lze platit i na místě.

Podmínky rezervace!!!
Workshop je nutné mít zaplacen minimálně 3 dny před uskutečněním (pokud není domluveno jinak). Pokud není tato podmínka splněna, může dojít ke zrušení rezervace a toto uvolněné místo bude nabídnuto dalším.
Storno rezervace ze strany rezervujícího v době delší než 3 dny (včetně) před uskutečněním workshopu není účtován storno poplatek. Při stornování rezervace v době kratší je účtován poplatek ve výši 10% ceny workshopu.
Rezervací na workshop rezervující souhlasí s výše popsanými podmínkami a také se Všeobecnými podmínkami pro užívání Fajne dilny, které jsou zveřejněny na webu www.fajnadilna.cz .

Nutná registrace viz tlačítko „Registrovat“ výše