Víkendové točení na hrnčířském kruhu pro začátečníky

Podrobnosti

  • Sobota | 18. 2. 2023
  • 14:00

Chcete si vyzkoušet jak se točí keramika na hrnčířském kruhu? nikdy jste to nedělali a obáváte se, že to je příliš těžké? žádné obavy, za spolupráce lektorky se vaše dílo podaří. Začátečníci si vyzkouší práci na kruhu a koho neoslovil hrnčířský kruh, může tvořit modelovanou keramiku.

U workshopu Točení na kruhu se setkáme v oba víkendové dny, v sobotu se seznámíte s hlínou, jejím zpracováním, centrováním na kruhu a samotné točení. V neděli pak vaše výrobky dokončíme, začistíme a připravíme na výpal.

Lektor: Lenka Dvořáčková

18.2.2023 – 14.00 do 17:00 hodin

19.2.2023 – 14:00 do 15:30 hodin

Cena: 1200 Kč

Max. počet účastníků: 3

Min. počet účastníků: 3

Preferujeme bezhotovostní platbu na základě vystavení faktury, kterou zašleme emailem podle časových možností v nejbližším možném termínu. Ve výjimečných případech lze platit i na místě.

Podmínky rezervace!!!
Workshop je nutné mít zaplacen minimálně 3 dny před uskutečněním (pokud není domluveno jinak). Pokud není tato podmínka splněna, může dojít ke zrušení rezervace a toto uvolněné místo bude nabídnuto dalším.
Storno rezervace ze strany rezervujícího v době delší než 3 dny (včetně) před uskutečněním workshopu není účtován storno poplatek. Při stornování rezervace v době kratší je účtován poplatek ve výši 10% ceny workshopu.
Rezervací na workshop rezervující souhlasí s výše popsanými podmínkami a také se Všeobecnými podmínkami pro užívání Fajne dilny, které jsou zveřejněny na webu www.fajnadilna.cz .

Nutná registrace viz tlačítko “Registrovat” výše