Základy svařování MIG, MAG, TIG

Podrobnosti

  • Čtvrtek | 29. 2. 2024
  • 15:30

Na workshopu se seznámíte se základy svařování, s lektory si vysvětlíte technologii svařování a také si vyzkoušíte svůj první svár!!!

Zajímá tě čisté a precizní TIG svařování? Zveme tě na náš workshop, který povede odborník na německou svařovací techniku Lorch. Nejen, že se dozvíš praktické zkušenosti a specifikace jak hliník svařovat, ale taky se to naučíš. Naučíš se jak nejlépe držet hořák, jak si nastavit svařovací agregát, ale hlavně jak svařit materiál tak, aby držel pohromadě. Kromě hliníku si můžeš vyzkoušet i svařování černé oceli a nerezi.

Cena:
1200,- Kč/osobu
Lektor: Gabriel Duda

Čas: 15:30 – 17:30 hodin

Minimální počet účastníků: 2
Maximální počet účastníků: 4

Preferujeme bezhotovostní platbu na základě vystavení faktury, kterou zašleme emailem. Ve vyjímečných případech lze platit i na místě.

Podmínky rezervace!!!
Workshop je nutné mít zaplacen minimálně 3 dny před uskutečněním (pokud není domluveno jinak). Pokud není tato podmínka splněna, může dojít ke zrušení rezervace a toto uvolněné místo bude nabídnuto dalším.
Storno rezervace ze strany rezervujícícho v době delší než 3 dny (včetně) před uskutečněním workshopu není účtován storno poplatek. Při stornování rezervace v době kratší je účtován poplatek ve výši 10% ceny workshopu.
Rezervací na workshop rezervující souhlasí s výše popsanými podmínkami a také se Všeobecnými podmínkami pro užívání Fajne dilny, které jsou zveřejněny na webu www.fajnadilna.cz .

Nutná registrace viz. tlačítko “Registrovat” výše